SIT2001BI-S3-33N-12.000000G
MFR.Part #
SIT2001BI-S3-33N-12.000000G
JLCPCB Part #
C1140059
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±50ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS