SIT2001BI-S2-33N-48.000000G
MFR.Part #
SIT2001BI-S2-33N-48.000000G
JLCPCB Part #
C1143590
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 4.5mA 48MHz LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS