SIT2001BIBS3-18S-24.576000E
MFR.Part #
SIT2001BIBS3-18S-24.576000E
JLCPCB Part #
C1237075
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 24.576MHz LVCMOS、HCMOS ±50ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS