SIT1630AI-S4-DCC-32.768T
MFR.Part #
SIT1630AI-S4-DCC-32.768T
JLCPCB Part #
C1517170
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1.4uA 1.5V~3.63V 32.768kHz LVCMOS ±100ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS