SIT1618AER23-18E-25.000000D
MFR.Part #
SIT1618AER23-18E-25.000000D
JLCPCB Part #
C1160337
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 25MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS