SIT1618AA-73-33E-40.000000D
MFR.Part #
SIT1618AA-73-33E-40.000000D
JLCPCB Part #
C1235141
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.7mA 40MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS