SIT1618AA-11-XXE-27.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-11-XXE-27.000000E
JLCPCB Part #
C1160953
Description
-40℃~+125℃ 2.5V~3.3V 27MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS