SIT1602AI-83-33E-66.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-83-33E-66.000000T
JLCPCB Part #
C1143815
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 66MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS