SIT1602AI-33-33S-50.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-33-33S-50.000000Y
JLCPCB Part #
C1163948
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 50MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS