SIT1602AI-31-33E-27.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-31-33E-27.000000Y
JLCPCB Part #
C1204617
Description
-40℃~+85℃ 27MHz 3.3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS