SIT1602AI-22-XXE-66.666000D
MFR.Part #
SIT1602AI-22-XXE-66.666000D
JLCPCB Part #
C1183114
Description
-40℃~+85℃ 2.25V~3.63V 66.666MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS