SIT1602AI-22-XXE-12.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-22-XXE-12.000000D
JLCPCB Part #
C1181238
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 2.25V~3.63V ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS