SIT1602AI-22-33E-75.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-22-33E-75.000000D
JLCPCB Part #
C1184433
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 75MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS