SIT1602AI-22-18S-50.000000E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AI-22-18S-50.000000E
JLCPCB Part #
C1181535
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 50MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS