SIT1602AI-21-33E-12.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-21-33E-12.000000D
JLCPCB Part #
C1197691
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 3.3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS