SIT1602AI-13-33E-66.666000E
MFR.Part #
SIT1602AI-13-33E-66.666000E
JLCPCB Part #
C1171717
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 66.666MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS