SIT1602AI-12-33E-7.372800E
MFR.Part #
SIT1602AI-12-33E-7.372800E
JLCPCB Part #
C1185871
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 7.3728MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS