SIT1602AI-12-25S-25.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-12-25S-25.000000D
JLCPCB Part #
C1181600
Description
-40℃~+85℃ 2.5V 25MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS