SIT1602AI-12-18E-28.636300E
MFR.Part #
SIT1602AI-12-18E-28.636300E
JLCPCB Part #
C1185839
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 28.6363MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS