SIT1602AI-11-18E-27.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AI-11-18E-27.000000D
JLCPCB Part #
C1196878
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 27MHz ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS