SIT1602AIB11-30S-33.333300D
MFR.Part #
SIT1602AIB11-30S-33.333300D
JLCPCB Part #
C1170249
Description
-40℃~+85℃ 33.3333MHz 3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS