SIT1602AC-33-18E-24.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-33-18E-24.000000T
JLCPCB Part #
C1184893
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 24MHz 3.9mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS