SIT1602AC-31-18E-33.333330T
MFR.Part #
SIT1602AC-31-18E-33.333330T
JLCPCB Part #
C1164749
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.33333MHz LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS