SIT1602AC-22-33E-24.576000D
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-24.576000D
JLCPCB Part #
C1174910
Description
-20℃~+70℃ 24.576MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS