SIT1602AC-22-18S-54.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-22-18S-54.000000E
JLCPCB Part #
C1174482
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 54MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS