SIT1602AC-22-18E-25.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-22-18E-25.000000E
JLCPCB Part #
C1175396
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 25MHz 3.9mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS