SIT1602AC-13-33E-33.333330G
MFR.Part #
SIT1602AC-13-33E-33.333330G
JLCPCB Part #
C1171333
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 33.33333MHz 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS