SIT1602AC-13-33E-12.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-13-33E-12.000000D
JLCPCB Part #
C1166700
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS