SIT1566AI-JE-DCC-32.768
MFR.Part #
SIT1566AI-JE-DCC-32.768
JLCPCB Part #
C2019730
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 32.768kHz 5.3uA LVCMOS ±5ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS