SIT1552AC-JE-DCC-32.768G
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1552AC-JE-DCC-32.768G
JLCPCB Part #
C2002905
Package
UFBGA-4
Description
0℃~+70℃ 1.5V~3.63V 32.768kHz 990nA LVCMOS ±5ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS