SIT1534AC-J5-DCC-08.192G
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1534AC-J5-DCC-08.192G
JLCPCB Part #
C1996611
Package
UFBGA-4
Description
-10℃~+70℃ 1.2V~3.63V 1.3uA 8.192kHz LVCMOS ±75ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS