SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
JLCPCB Part #
C2650700
Package
UFBGA-4
Description
-10℃~+70℃ 1.2V~3.63V 1.3uA 32.768kHz LVCMOS ±75ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS