SK20N08RL-TF
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SK20N08RL-TF
JLCPCB Part #
C962761
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 17nC 180pF 20A 4.5mΩ@10V 80V TO-220F MOSFETs ROHS