MBRF40150AT
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MBRF40150AT
JLCPCB Part #
C962752
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 10uA@150V 150V 40A 680mV@3A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS