MBR30100C-ST
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
MBR30100C-ST
JLCPCB Part #
C962760
Package
TO-263-2
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 175A 30A 50uA@100V 720mV TO-263-2 Schottky Diodes ROHS