RUH1H150R
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RUH1H150R
JLCPCB Part #
C2887927
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 100V 150A 200W 27pF 3.65nF 4V 4mΩ@10V 750pF 87nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS