RU40L10L
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RU40L10L
JLCPCB Part #
C180963
Package
TO-252
Description
1 P-Channel 2.31nF 2.5V 250pF 32A 35mΩ@4.5V 40V 45nC@10V 52W TO-252 MOSFETs ROHS