RU1H130S
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RU1H130S
JLCPCB Part #
C180968
Package
TO-263-2
Description
100V 130A 300W 4V 9mΩ@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS