ASR-M-3-0.5J-t
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
ASR-M-3-0.5J-t
JLCPCB Part #
C503779
Package
2512
Description
0.5mΩ 6W SMD Shunt ±115ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS