ASR-M-3-0.5J
MFR.Part #
ASR-M-3-0.5J
JLCPCB Part #
C6075491
Package
2512
Description
0.5mΩ 6W SMD Shunt ±115ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS