SMDJ54CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C5267382
Package
SMC(DO214AB)
Description
2uA 34.4A@10/1000us 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC(DO214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS