SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C5267380
Package
SMC(DO214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS