1.5KE33CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
1.5KE33CA
JLCPCB Part #
C362171
Package
DO-27(DO-201)
Description
1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 32.9A 45.7V Bidirectional TVS DO-27(DO-201) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS