JFC1206-0750FS
MFR.Part #
JFC1206-0750FS
JLCPCB Part #
C136342
Description
-55℃~+125℃ 0.0057 1.6mm 3.2mm 50A 63V 63V 750mA Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS