JFC1206-0500FS
MFR.Part #
JFC1206-0500FS
JLCPCB Part #
C136341
Description
-55℃~+125℃ 0.0019 1.6mm 3.2mm 500mA 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS