JFC1206-0250FS
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
JFC1206-0250FS
JLCPCB Part #
C136339
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 0.0004 1.6mm 250mA 3.2mm 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS