JEN1006-5V
MFR.Part #
JEN1006-5V
JLCPCB Part #
C2982303
Description
-55℃~+125℃ 1 100W 12V 200nA 5V 60pF 6V 8A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS