JED323-15V-C
MFR.Part #
JED323-15V-C
JLCPCB Part #
C2982326
Description
-55℃~+125℃ 1 15V 16.7V 18A 25V 450W 500nA 50pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS