ASMD1812-110-33V
MFR.Part #
ASMD1812-110-33V
JLCPCB Part #
C2982280
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.3mm 100A 2.2A 250mΩ 3.41mm 300ms 33V 4.73mm 45mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS