ASMD1210-175
MFR.Part #
ASMD1210-175
JLCPCB Part #
C135352
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.75A 100A 2.8mm 20mΩ 3.5A 3.5mm 600ms 6V 800mW 80mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS